ZÍSKEJTE SLEVU 15%. Stačí napsat recenzi na náš obchod na tomto odkazu a odměna je vaše! Dejte nám o tom prosím vědět e-mailem a slevový kupón Vám obratem zašleme.

Prodejem kratomu se zabýváme již řadu let a za tu dobu se nám podařilo vybrat ty nejlepší druhy kratomu z ostrova Borneo, které označujeme Premium. Označujeme tak prvotřídní kratom s vysokým obsahem alkaloidů, který je sklízen výhradně z dospělých listů. Na kvalitě si velmi zakládáme, a proto je náš kratom vždy čerstvý a aromatický.

V naší nabídce najdete 100% čisté čtyři základní barvy kratomu. Pokud si s výběrem kratomu nevíte rady, přečtěte si článek druhy a barvy kratomu.

Kratom druhy a účinky - jak si správně vybrat?

Kratom druhy a účinky - jak si správně vybrat?

Kratom se dělí na čtyři základní barvy, a to zelený, červený, žlutý a bílý. Jejich hlavním rozdílem je podíl alkaloidů mitragynin a 7-hydroxymitragynin. Rozdíly v barvách kratomu jsou dány především jeho zpracováním, fermentací a výsledným podílem obsažených látek. Druhy kratomu se dělí podle místa, ve kterém byly rostliny v Indonésii vypěstovány. Za nejsilnější kratom je obvykle považován druh Borneo, a také druhy Super, záleží však vždy na dalších okolnostech jako je například skladování nebo jeho zpracování. Jedním z klíčových faktorů je pak stáří stromu a dospělost sklízených listů. Obecně totiž platí, že čím dospělejší je strom a jeho list, tím vyšší je podíl alkaloidů, který má vliv na to, jaké má kratom účinky.