ZÍSKEJTE SLEVU 15%. Stačí napsat recenzi na náš obchod na tomto odkazu a odměna je vaše! Dejte nám o tom prosím vědět e-mailem a slevový kupón Vám obratem zašleme.

Specializujeme se na prodej kratomu nejvyšší kvality a dalších přírodních produktů, které zvyšují výkonnost, koncentraci a působí proti únavě. Naší prioritou je prvotřídní produkt a vynikající zákaznický servis.

Kratom v naší nabídce pochází z certifikované farmy ze západní části ostrova Borneo, která je naším dlouholetým partnerem. Kratom od našich farmářů je vždy kvalitní, čerstvý a má vysoký podíl alkaloidů, jelikož je sklízen výhradně z dospělých stromů. Díky vakuovému skladování má kratom z Green Herbs také vždy svěží barvu a dokonalé aroma.

U nás najdeš pouze nejsilnější kratom Borneo Premium a Super A+, které patří k vůbec nejoblíbenějším druhům na trhu a jsou velmi kladně hodnoceny našimi zákazníky. Pokud si stále nevíte ohledně výběru kratomu rady a chcete se dozvědět více informací, navštivte náš článek kratom druhy a barvy.

Využij naši slevu 5%. Zadej slevový kupón Greenherb5 ve své objednávce a nakupuj za ještě výhodnější cenu!Platí na všechny produkty, které nejsou v akci.